Intră pe Nordic Shops pentru cumpărături săptămânale sau delicatese pentru ocazii speciale.

Cumpără acum x

CARIERE

Area Sales Manager HoReCa Muntenia

BucurestiimagesFull time

Principalele responsabilitati:
- Negociaza si incheie contracte de vanzari respectand politica comerciala a companiei;
- Colaboreaza cu celelalte departamente in vederea realizarii obiectivelor (vanzare + servicii de calitate);
- Previzioneaza bugetele de venituri si cheltuieli pentru clientii gestionati;
- Se ocupa de dezvoltarea zonei alocate;
- Organizeaza si coordoneaza activitatea angajatilor din subordine stabilind prioritatile in executarea sarcinilor de serviciu;
- Participa la selectarea si angajarea personalului din subordine.

Profilul candidatului:
- experienta in vanzari in domeniul Horeca - minim 2 ani;
- experienta in coordonarea unei echipe - minim 1 an;
- experienta relevanta in vanzari produse alimentare;
- cunoasterea aprofundata a pietei specifice;
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala - nivel mediu;
- capacitate foarte buna de organizare si auto-organizare;
- foarte bune abilitati de negociere;
- cunostinte de operare PC (Word, Excel, e-mail);
- permis de conducere categoria B.

Prin trimiterea candidaturii dvs. la acest job va exprimati acordul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal.