Intră pe Nordic Shops pentru cumpărături săptămânale sau delicatese pentru ocazii speciale.

Cumpără acum x

CARIERE

Reprezentant Vanzari HORECA Bucuresti

BucurestiimagesFull time

Reprezentant Vanzari HORECA Bucuresti

Principalele responsabilitati:

- dezvoltarea activitatii firmei in zona alocata in concordanta cu politica comerciala;
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
- promovarea produselor si a imaginii companiei la clienti;
- realizarea obiectivelor alocate;
- raportari periodice catre superiorul direct;

Profilul candidatului:

- experienta in vanzari in domeniul Horeca - min. 1 an;
- experienta relevanta in vanzari produse alimentare;
- cunoasterea pietei din zona alocata;
- cunostinte solide pe parte de ofertare, intocmire comenzi, incasari la termen;
- foarte bune abilitati de negociere;
- cunostinte de operare PC (Word, Excel, e-mail);
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala - nivel mediu;

Atitudini si valori:

- capacitate de auto-organizare, capacitate de analiza;
- abilitati de comunicare foarte bune, persuasiune;
- persoana activa, energica, cu viteza de reactie crescuta;
- orientat catre client, orientat pe gasirea de solutii;
- persoana responsabila, capabila sa respecte procedurile de lucru;
- atitudine pozitiva, corectitudine, spirit de echipa;
- permis de conducere categoria B.

Prin trimiterea candidaturii dvs. la acest job va exprimati acordul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal.