Intră pe Nordic Shops pentru cumpărături săptămânale sau delicatese pentru ocazii speciale.

Cumpără acum x

CARIERE

Tehnician Cafea

Moldova & PrahovaimagesFull time

Nordic Food cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Tehnician cafea pentru zonele Moldova si Prahova.

Principalele responsabilitati:
- Monitorizeaza functionarea tuturor aparatelor pe care societatea le pune la dispozitia clientilor;
- Raspunde in termen de 24 de ore la solicitarile clientilor legate de eventualele disfunctionalitati ale aparatelor;
- Lunar sau ori de cate ori este necesar, efectueaza la locatiile clientilor verificari ale echipamentelor de cafea; dedurizarea/curatarea espressoarelor de cafea, reglarea rasnitelor si nu numai;
- Instaleaza sau dezinstaleaza aparate la clienti conform planificarii sau la solicitarea superiorului direct;
- Analizeaza si solutioneaza problemele aparute in urma montarii espressoarelor de cafea, avand in vedere remedierea lor;
- Verifica calitatea reparatiilor si reviziilor echipamentelor de cafea;
- Monitorizeaza gestiunea de aparate si piese de schimb;

De mai mult de nouăzeci de ani brandul Caffè Diemme este activ pe piața cafelei și este cunoscut ca unul dintre brandurile istorice de cafea italiană.
In procesul de producție a cafelei Diemme sunt clar vizibile legăturile dintre tradiție și inovație:
- pasiune și o atenție meticuloasă în alegerea materiilor prime;
- experiență și profesionalism dezvoltate pe parcursul a zeci de ani și care converg într-o specializare exclusivă în sectorul Horeca.
- stabilirea unor parteneriate de lungă durată bazate pe încredere cu clienții săi.

Prin trimiterea candidaturii dvs. la acest job va exprimati acordul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal.