Intră pe Nordic Shops pentru cumpărături săptămânale sau delicatese pentru ocazii speciale.

Cumpără acum x

CARIERE

Chef de partie

BucurestiimagesFull time

Vino in echipa Nordic in noul proiect: NORDIC RESTAURANTS!

Situat in zona birourilor din Pipera, cu o capacitate de 90 de locuri restaurantul nostru va oferi un meniu mediteranean, intr-un stil modern.

Daca esti o persoana pasionata de gatit cu experienta in domeniu sau nu, care isi doreste sa gateasca intr-un stil modern oferind o experienta culinara unica, te asteptam in echipa noastra.

Cerinte:
- experienta pe un post similar cel putin 2 ani
- sa fie organizat si punctual.
- atitudine pozitiva si spirit de echipa
- diploma de bucătar
- pasiune pentru arta culinara

Descrierea jobului:
- supravegheaza statiile de lucru din restaurant
- atribuie sarcini si responsabilitati
- este responsabil cu organizarea programului de lucru si cu gestionarea statiilor de lucru
- instruieste in mod documentat commis chef si demi chef de partie in ceea ce priveste folosirea, curatarea si intretinerea aparatelor si intrumentelor.
- monitorizeaza, supravegheaza si incearca mancarurile care se gatesc conform instructiunilor Bucatarului Sef

Prin trimiterea candidaturii dvs. la acest job va exprimati acordul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal.