Intră pe Nordic Shops pentru cumpărături săptămânale sau delicatese pentru ocazii speciale.

Cumpără acum x

CARIERE

Reprezentant Vanzari Traditional Trade, Galati, Braila

Galati, BrailaimagesFull time

Nordic Group cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Reprezentant Vanzari Traditional Trade pentru zona: Galati, Braila.

Profilul candidatului ideal:

  • Minim 2 ani experienta in vanzari
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Cunoasterea zonei arondate
  • Carnet de conducere categoria B
  • Constituie avantaj experienta in FMCG si in distributie directa, cunoasterea pietei si a clientilor din zona deservita

Principalele responsabilitati:

  • Vanzarea produselor din portofoliu in regim de distributie directa, conform Sortimentației Strategice, in vederea atingerii obiectivelor de vanzari. Printre brandurile gestionate putem mentiona de Bonito, Meggle, Cirio, Heinz, Costa D'oro, dar fara a ne limita la acestea
  • Incasare contravaloare marfa vanduta catre clienti
  • Maximizarea obiectivelor financiare in zona arondata (marja bruta, profit)
  • Mentinerea relatiilor cu clientii existenti
  • Mercantizare produse în magazinele gestionate
  • Contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia